Během zimních měsíců jezdili všichni naši školáci s nejstaršími předškoláky na lekce bruslení. Na zimním stadionu v České Lípě se nám trpělivě věnovali trenéři velkých hokejistů. A pokud se domníváte, že trenéři byli ostří chlapi a trénink byla úmorná makačka, tak se mýlíte! S těmito mužskými byla na ledu velká legrace a zábava! Vymýšleli pro nás spoustu veselých soutěží a úkolů, které jsme postupem času všichni hezky zvládli.  Poslední hodinu jsme si zatančili na diskotéce na ledu a utkali se v hokejovém zápase. Deset lekcí rychle uteklo a nám bylo líto, že bruslení končí. Své dovednosti některé děti předváděly rodičům na víkendovém bruslení na stadiónu nebo na zamrzlých rybnících. Škoda jen, že letošní zima byla na mrazíky skoupá a děti nemohly bruslit v přírodě častěji.   Už nyní se těšíme, že příští rok budeme jezdit na bruslení znovu. 😊